pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 października 2020
  • wyświetleń: 1579

Miedźna: przebudowa pomieszczeń szkolnych na przedszkolne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej" podaj

Rozpoczęły się prace związane z przebudową na przedszkole pomieszczeń szkoły podstawowej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Miedźnej w ramach realizacji zadania pn. "Podniesienie edukacji przedszkolnej w Gminie Miedźna".

Przebudowa na Przedszkole pomieszczeń Szkoły Podstawowej w ZSP w Miedźnej · fot. UG Miedźna


W ramach inwestycji przewiduje się utworzenie dwóch nowych oddziałów przedszkolnych wraz z pomieszczeniami towarzyszącymi i pomocniczymi (tj. jadalnia, sala gimnastyczna, szatnia, pomieszczenie logopedy, pokój nauczycielski, pomieszczenie administracji, zaplecze socjalne oraz zaplecze sanitarne).

Zostaną również przebudowane schody zewnętrzne wejściowe do budynku przedszkola, a także wykonana zostanie pochylnia dla osób niepełnosprawnych.

BM / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej" podaj