pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 października 2020
  • wyświetleń: 2376

Suszec: możliwy hałas przy przebudowywanym wiadukcie

Za nami:

W nocy ze środy na czwartek (28/29 października) w rejonie wiaduktu przy ul. Piaskowej może być słyszalny hałas od skuwania betonu z konstrukcji obiektu.

wiadukt
Przebudowa obiektu mostowego w ciągu ul. Piaskowej w Suszcu · fot. Powiat


Niemal miesiąc temu rozpoczęła się przebudowa obiektu mostowego w ciągu ul. Piaskowej w Suszcu. Prace na zlecenie powiatu pszczyńskiego wykonuje firma Eurovia.

Z uwagi na konieczność kontynuacji wyburzenia starej żelbetowej płyty wiaduktu nad linią kolejową informujemy, że w nocy ze środy na czwartek w tym rejonie może być słyszalny hałas.

Zatwierdzony przez Polskie Koleje Państwowe Regulamin tymczasowego prowadzenia ruchu pociągów, umożliwia wyburzanie konstrukcji nad torami wyłącznie w okresie nocnym z uwagi na brak ruchu pociągów. Jak informuje Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie, prace w nocy generujące hałas będą miały charakter incydentalny. Jedynie realizacja robót nad torami kolejowymi wymusza pracę w okresie kiedy nie jeżdżą pociągi.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.