pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 października 2020
  • wyświetleń: 2006

OSP Studzienice ma nowoczesną kotłownię gazową

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj

Na ostatnim etapie są prace związane z przebudową pomieszczeń piwnicznych na kotłownię i szatnię dla strażaków OSP Studzienice.

OSP Studzienice ma nowoczesną kotłownię gazową
OSP Studzienice ma nowoczesną kotłownię gazową · fot. UM Pszczyna


Kilka tygodni temu, zgodnie z przygotowanym projektem, zainstalowano nowoczesne kotły gazowe. Przebudowana została także częściowo instalacja CO.

Obecnie prowadzone są prace mające na celu dostosowanie pomieszczeń pod szatnię dla strażaków ochotników. Zadanie realizowane jest w ramach ubiegłorocznego Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Jego wartość wyniesie 90 513 zł.

- Gdy w 2014 po raz pierwszy realizowaliśmy Pszczyński Budżet Obywatelski, nikt nie wiedział, jakich projektów możemy się spodziewać. Z biegiem lat w odpowiedzi na głosy i sugestie mieszkańców wprowadziliśmy zmiany i zmodyfikowaliśmy koncepcję. Dzisiaj widać, że składane wnioski są przemyślane. Bardzo często nad ich przygotowaniem pracują liderzy lokalnych społeczności, planując na rok, dwa wcześniej kolejne pomysły - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj