pless.pl

Wiadomości

  • 26 października 2020
  • wyświetleń: 3066

Lustrzane sufity napinane - czym są? Które z nich wybrać: lustrzane czy błyszczące sufity napinane?

Materiał partnera:

Wystarczy jedno spojrzenie na zdjęcie, aby zachwycić się pięknem i urokiem lustrzanych sufitów napinanych, które na żywo wyglądają jeszcze bardziej stylowo i atrakcyjnie. Efektownie wyglądają także błyszczące sufity napinane Kraków, które są wykonane z różnych materiałów, trwałe i łatwe w utrzymaniu. Czy nie jest to dobry powód, aby pomyśleć o zainstalowaniu ich w domu? Dzisiaj powiemy o tym, czym różnią się błyszczące i lustrzane sufity napinane - informacje te na pewno będą pomocne w podjęciu właściwej decyzji.

Błyszczące sufity napinane: ich zalety i cechyBłyszczące sufity napinane Wrocław to osobna grupa konstrukcji, do produkcji których wykorzystuje się tkaninę lub PCV. Tego typu powierzchnie tworzą specjalny efekt odbicia, przelewania, a nawet migotania promieni świetlnych, który jest możliwy do zaobserwowania na powierzchni sufitu dekoracyjnego. Takie rozwiązanie harmonijnie wpisze się we wnętrza nowoczesne, high-tech, a także będzie znakomitym uzupełnieniem pomieszczenia wyposażonego w powierzchnie z naturalnego kamienia. Błyszczący efekt jest uzyskiwany poprzez pokrycie płótna małymi drobinkami aluminium - brokatem - o różnych wielkościach i kolorach. Z kolei faktura i odcień podłoża winylowego lub tkaniny oddziałują na to, czy płótno będzie imitować biały śnieg, tajemnicze gwiazdy na nocnym niebie, rozrzucone diamenty lub też jasną tęczę mieniącą się w ciepłych promieniach słońca.

Lustrzane sufity napinane


Lustrzane sufity napinane: nowość na rynkuZachwycające efekty optyczne, wizualne rozszerzenie małych przestrzeni - współczesne lustrzane sufity napinane Katowice, instalowane przez firmę OTOmistrz, mają naprawdę sporo zalet. Do produkcji tego typu sufitów napinanych wykorzystywana jest specjalna folia sufitowa, odbijająca światło i tworząca efekt lustra. Sufity z folii są doskonałą alternatywą dla klasycznych luster montowanych na suficie. Ich waga jest znacznie mniejsza, nie mogą spaść i ulec rozbiciu.

Cena folii dla sufitów napinanych jest bardzo przystępna, niewysoki jest także koszt montażu sufitu foliowego. To wszystko powoduje, że takie rozwiązania do dekoracji sufitów, chociaż pojawiły się na polskim rynku niedawno, cieszą się sporą popularnością. Można wymienić także inne zalety sufity napinane Lublin:
  • Łatwa pielęgnacja, niewymagająca stosowania specjalnych środków czyszczących;
  • Folia na sufit napinany jest odporna na osiadanie kurzu;
  • Sufity napinane z folią zachowują swój wspaniały wygląd przez 10 do nawet 20 lat;
  • Lustrzana folia na suficie pozwala na wizualne powiększenie przestrzeni;
  • Folia na sufity napinane dobrze łączy się z różnego typu oświetleniem.


Jeśli chcesz zamówić wysokiej jakości sufity napinane Rzeszów, ale wahasz się pomiędzy lustrzanym sufitem napinanym oraz sufitem napinanym z folią, skontaktuj się z doradcą firmy OTOmistrz. Pomożemy Ci w dokonaniu właściwego wyboru. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na złożenie zamówienia u nas, w sposób szybki, tanio i profesjonalnie dokonamy instalacji współczesnego sufitu napinanego lub klejenia folii na sufit, wykorzystując nowoczesne urządzenia montujące i wysokiej jakości certyfikowane materiały.