pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 24 października 2020
  • 25 października 2020
  • wyświetleń: 27454

[FOTO] Potrącenie młodej kobiety na skrzyżowaniu DK-1 z Bieruńską

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Do zdarzenia doszło w sobotę, 24 października około godziny 11:40 w Pszczynie na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 z ulicą Bieruńską. Samochód osobowy marki BMW potrącił tam młodą kobietę, która przechodziła przez jezdnię na przejściu dla pieszych. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Potrącenie kobiety na skrzyżowaniu DK-1 z ulicą Bieruńską - 24.10.2020 · fot. pless.pl


Zawinił kierujący BMW, który wyjeżdżając z ulicy Bieruńskiej na DK-1, nie zauważył pieszej przechodzącej przez przejście dla pieszych. Zarówno piesza jak i kierowca mieli zielone światło, jednak z punktu widzenia przepisów ruchu drogowego, to kierowca samochodu powinien ustąpić pierwszeństwa pieszej.

"Nie jechał szybko, ani agresywnie. Jechał normalnie tak jak wszyscy, ale chyba ta dziewczyna się mu schowała za bocznym słupkiem i jej nie widział" - relacjonował świadek zdarzenia. "Też tam tak kiedyś miałem, ale pieszy odskoczył. Trzeba uważać!"- dodaje mężczyzna.

22-latka trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Najprawdopobniej ma tylko złamaną nogę i ogólne potłuczenia ciała.

sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj