pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 października 2020
  • wyświetleń: 1632

Organizacja pracy Urzędu Gminy Goczałkowice-Zdrój

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Publikujemy informację Gabrieli Plachy, wójta gminy Goczałkowice-Zdrój na temat organizacji pracy Urzędu Gminy Goczałkowice-Zdrój w związku z coraz większą liczbą nowych zakażeń w skali kraju.

Szanowni mieszkańcy,

Dziś (21 października) przekroczona została liczba 10 tys. nowych zakażeń koronawirusem w skali całego kraju. Sytuacja jest poważna, powinniśmy stosować się do zaleceń służb i w miarę możliwości unikać wyjść, kontaktów z innymi osobami. Jednak nawet w czasach pandemii musimy załatwiać wiele bieżących, codziennych spraw, na przykład w urzędach.

Dlatego wszystkich mieszkańców i klientów Urzędu Gminy Goczałkowice-Zdrój zachęcam do korzystania z możliwości załatwiania spraw urzędowych przez internet, bez wychodzenia z domu. Można to zrobić poprzez ePUAP lub korzystając z Portalu podatnika (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ). Wnioski elektroniczne są traktowane przez nas tak samo, jak zgłoszone osobiście czy papierowo. Są na bieżąco rozpatrywane przez pracowników Urzędu Gminy. Na wszelkie Państwa pytania odpowiadamy także telefonicznie (numer telefonu do sekretariatu: 32 210 71 85).

Urząd Gminy Goczałkowice-Zdrój pracuje od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach. W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo prosimy jednak o załatwianie na miejscu tylko pilnych spraw, które wymagają obecności w urzędzie. Przed wizytą należy umówić się telefonicznie z pracownikiem merytorycznym. W portierni jest odpowiednio zabezpieczone stanowisko, gdzie można porozmawiać z danym pracownikiem urzędu lub przekazać dokumenty do specjalnego pojemnika. Podczas wizyty w urzędzie obowiązują nakaz noszenia maseczek ochronnych, dezynfekcja oraz dystans społeczny.

Proszę Państwa o stosowanie zasad bezpieczeństwa. Nasza odpowiedzialna postawa może doprowadzić do ograniczenia liczby zakażeń. Tu chodzi o zdrowie nasze i naszych bliskich!

Życzę dużo zdrowia!


Gabriela Placha,
Wójt Gminy Goczałkowice-Zdrój


Najważniejsze numery kontaktowe do Urzędu Gminy Goczałkowice-Zdrój:
  • Sekretariat - 32 210 71 85
  • mail: sekretariat@goczalkowicezdroj.pl


Numery wewnętrzne:
  • Urząd Stanu Cywilnego, ewidencja ludności - 111
  • Odpady komunalne i Program Ograniczenia Niskiej Emisji - 112
  • Podatki - 114
  • AZK (woda) - 205
  • Ochrona środowiska - 214

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj