pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 października 2020
  • wyświetleń: 7714

Koronawirus w powiecie: są nowe zakażenia i ozdrowienia, ale też zgon

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W najnowszym raporcie dotyczącym aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie powiatu pszczyńskiego odnotowano 21 nowych zakażeń, 2 ozdrowienia, a także 1 zgon.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna podała, że w ciągu ostatniej doby w gminie Pszczyna odnotowano 8 nowych zakażeń, w Goczałkowicach-Zdroju - 9, w Suszcu - 2, zaś w Pawłowicach i Kobiórze po 1 zakażeniu. Odnotowano także dwa przypadki ozdrowień - jedno w gminie Pszczyna i jedno w gminie Miedźna.

Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował z kolei, że w szpitalu w Częstochowie zmarł 85-letni mężczyzna z powiatu pszczyńskiego.

21.10

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj