pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 21 października 2020
  • wyświetleń: 8548

Trzy dni pełne zabawy i najlepsze marki w Galerii Wiślanka

Materiał partnera:

Na tę chwilę czekali wszyscy mieszkańcy miasta Żory. Już 22 października o godzinie 13 odbędzie się uroczyste otwarcie pierwszego w mieście nowoczesnego centrum handlowego - Galerii Wiślanka. Z tej okazji wszyscy goście będą mogli skorzystać z licznych promocji i rabatów w sklepach, a także czeka ich moc bezpiecznej rozrywki i wyjątkowych atrakcji.

Wspólna zabawa potrwa bowiem aż trzy dni! Na scenie pojawią się znane gwiazdy, m.in. prezenter Krzysztof Ibisz i popularny youtuber Naruciak. Punktem kulminacyjnym będzie widowisko 3D Mapping Show z pokazem laserów i ognia. Na klientów czekać będą najnowsze kolekcje długo oczekiwanych marek. Rozrywkę gościom Galerii zapewni wielosalowe kino Helios, a w czasie rodzinnego spotkania będzie można skosztować pysznych dań m.in. w Pizza Hut.

Galeria Wiślanka


Galeria Wiślanka powita swoich pierwszych gości 22 października. Od tego dnia mieszkańcy Żor będą mogli zrobić zakupy w salonach ulubionych marek, z których wiele do tej pory było niedostępnych w mieście. W Galerii znajdą się m.in. sklepy: Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, New Yorker, Sizeer, Wojas, Tattum, 4F, KS Sport, Monnari, Orsay, Diverse, Solar, Greenpoint, Esotiq, Triumph, CCC, Douglas, Ryłko, Rossmann, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, Vistula, Wólczanka, Bytom, Kubenz, Home&You, Apart, Yes, Swiss, Vision Express czy Pepco.

Żorzanie do swojej dyspozycji otrzymają łącznie 80 sklepów i punktów usługowych. Z kolei w wolnym czasie będą mogli obejrzeć film z przyjaciółmi w wielosalowym kinie Helios lub spotkać się w rodzinnym gronie w jednym z lokali gastronomicznych. Inwestycja wpłynie też pozytywnie na lokalną gospodarkę, ponieważ w Galerii Wiślanka znajdzie zatrudnienie ponad 500 osób.

Z okazji otwarcia centrum handlowe przygotowało aż trzy dni pełne niespodzianek, konkursów z nagrodami, akcji zakupowych i wydarzeń artystycznych, które wszyscy goście będą z pewnością wspominać pozytywnie przez bardzo długi czas. Dzień inauguracji Galerii rozpocznie "Wielkie Odliczanie" wraz z Krzysztofem Ibiszem, jednym z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych. Wszyscy goście będą mogli dowiedzieć się także wielu ciekawostek na temat trendów podczas spotkania z blogerką modową Katarzyną Babiarz. Ze specjalnym pokazem wystąpi też Grupa Mażoretek, a dzieci będą mogły wziąć udział w wielu konkursach i Paradzie Pluszaków.

W piątek zaplanowano dzień pełen śmiechu, bowiem gwiazdą będzie jeden z naczelnych dowcipnisiów polskiego YouTube’a - Naruciak. Nie zabraknie też innych atrakcji dla gości w każdym wieku.

Niezwykle spektakularnie zapowiada się sobota! Po zmierzchu odbędzie się widowisko 3D Mapping Show z pokazem laserów i ognia.

Jak zapewnia rzecznik prasowy Galerii, z uwagi na obowiązującą sytuację w całym kraju, każda z atrakcji będzie bezpieczna i ograniczy możliwość tworzenia się tłumów oraz zapewni zachowanie zalecanej odległości pomiędzy uczestnikami.
- Zapewnienie bezpieczeństwa gościom Galerii jest dla nas priorytetem. Na terenie centrum znajdą się m.in. oznaczenia informujące o zachowaniu odległości czy przestrzeganiu noszenia maseczek. Ponadto w licznych miejscach będzie można skorzystać z dystrybutorów płynu do dezynfekcji. Aby zminimalizować ryzyko tworzenia się tłumów, samo wydarzenie 3D Mapping Show będzie realizowane w sobotę kilkukrotnie o godz. 19 i dodatkowo w godz. 20, 21 i 22, aby każdy miał szansę komfortowo i bezpiecznie świętować z nami otwarcie. Szczegółowy harmonogram otwarcia jest dostępny dla wszystkich na oficjalnym profilu Facebook Galerii Wiślanka - mówi Marcin Markowski, rzecznik prasowy Galerii Wiślanka.