pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 października 2020
  • wyświetleń: 7746

Naoko Sushi - nowa restauracja przy ul. Rymarskiej w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naoko Sushi" podaj

Artykuł sponsorowany:

Nowa azjatycka restauracja w Pszczynie już otwarta! Naoko Sushi, bo tak właśnie nazywa się nasza knajpka, to miejsce tworzone przez ludzi z pasją do gotowania!

Naoko Sushi - nowa azjatycka restauracja w Pszczynie!


Naoko Sushi to miejsce, w którym odkryjesz bajecznie kolorową, różnorodną i niezwykle aromatyczną kuchnię dalekowschodnią. Dodajmy, że jest to kuchnia uznawana za jedną z najzdrowszych kuchni świata! Sekret tkwi w tajnikach Azjatów. Królują w niej chrupiące warzywa, świeże ryby, soja i aromatyczne przyprawy. Teraz mieszkańcy Pszczyny mają okazję spróbować kuchni dalekowschodniej w naszej odsłonie. Zapraszamy!

W ofercie m.in. przekąski na lunch, ramen i tradycyjna zupa miso, sushi, desery, sałatki i dania doskonałe na spotkania biznesowe oraz małe imprezy. Jest też specjalne menu, które zadowoli podniebienie najmłodszych smakoszy azjatyckiej kuchni.

Znajdujemy się w pobliżu Rynku, przy ulicy Rymarskiej 2. Jesteśmy otwarci od wtorku do niedzieli od godz. 13:00 do 21:00. Obsługujemy też zamówienia na wynos. Nasz numer telefonu to 506-963-967.

Sprawdź nasze menu:Naoko Sushi - sprawdź nasze menu!


Naoko Sushi  • Pszczyna, ul. Rymarska 2
  • tel. 506 963 967
  • Facebook
Naoko Sushi

43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 2

kom. 506963967