pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 października 2020
  • wyświetleń: 1891

Informacja dotycząca funkcjonowania Urzędu Gminy Miedźna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Urząd Gminy Miedźna pozostaje otwarty dla mieszkańców. Z uwagi na ograniczenia ryzyka zakażenia koronawirusem pracownicy proszą jednak o przychodzenie do urzędu wyłącznie w sprawach pilnych, które wymagają osobistego stawiennictwa, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i umówieniu wizyty telefonicznie z pracownikiem merytorycznym. Pozwoli to na sprawniejszą obsługę.

Urząd Gminy Miedźna, UG Miedźna
Urząd Gminy Miedźna · fot. BM / pless.pl


Urzędnicy proszą, aby kontakty odbywały się poprzez korespondencję tradycyjną, drogą elektroniczną lub telefonicznie. Za pośrednictwem portali obywatel.gov.pl, epuap.gov.pl można wiele spraw załatwić drogą elektroniczną posiadając profil zaufany, a także e-dowód. Ta metoda pozwala prowadzić większość spraw, a także składać pisma i większość wniosków wraz z załącznikami.

W trakcie wizyty w Urzędzie Gminy Miedźna należy pamiętać o przestrzeganiu wszystkich zalecanych środków bezpieczeństwa, a przede wszystkim o:
  • przychodzeniu do urzędu bez osób towarzyszących,
  • zachowaniu 1,5-metrowej odległości od drugiej osoby,
  • zasłanianiu ust i nosa,
  • zdezynfekowaniu rąk środkiem odkażającym zaraz po wejściu do urzędu,
  • powstrzymaniu się od wizyty jeżeli występują objawy gorączki, bólu gardła, przeziębienia.


Przy wejściu głównym budynku znajduje się telefon dla osób niepełnosprawnych, z którego można w aktualnej sytuacji skorzystać do kontaktu z sekretariatem. W przedsionkach urzędu znajdują się aparaty telefoniczne wraz z wykazem numerów dla pracowników świadczących obsługę interesantów.

Na stoliku przy wejściu głównym znajduje się również skrzynka podawcza, do której można wrzucać listy i korespondencję do pracowników urzędu.

BM / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj