pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 października 2020
  • 12 grudnia 2020
  • wyświetleń: 8316

Czwarta edycja Biegu "Śladami Żubra" odwołana

19 grudnia w Studzienicach miała odbyć się czwarta edycja Biegu "Śladami Żubra", organizowana przez Stowarzyszenie Sportowe "Aktywna Pszczyna". Niestety, z powodów niezależnych od organizatorów wydarzenie zostało odwołane.

3 Bieg Śladami Żubra w Studzienicach - punkt foto w lesie w czasie biegu - 28.12.2019 r.
3 Bieg Śladami Żubra w Studzienicach - punkt foto w lesie w czasie biegu - 28.12.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Oświadczenie organizatorów

Niestety... Stało się... Najgorszy z możliwych scenariuszy, z którym walczyliśmy najmocniej jak się da, ziścił się... Zmuszeni zostaliśmy do odwołania 4. Biegu "Śladami Żubra" w dn. 19.12.2020. Pomimo spełnienia wszelkich kwestii formalnych, otrzymanych zgód, podpisanych umów, zapewnień, akceptacji oraz wszelkich zmian mających na celu dostosowanie wydarzenia do panujący obostrzeń, zmieniła się interpretacja zapisów, która niestety nie pozwala nam na wzięcie ryzyka kar, a co najważniejsze odpowiedzialności za zdrowie uczestników. Uwierzcie nam, że mamy za sobą wiele nieprzespanych nocy, godzin konsultacji z prawnikami, związkami lekkiej atletyki, policją, sanepidem, starostwem, nadleśnictwem, mieszkańcami a nawet ministerstwem zdrowia. Nic nie zapowiadało takiej decyzji, a wręcz przeciwnie - to Wy dodawaliście nam wiary i motywowaliście do działania. Byliście i jesteście naszym motorem napędowym w każdym wydarzeniu organizowanym lub współorganizowanym przez Aktywną Pszczynę.

Aktualne obostrzenia obowiązują do dnia 27 grudnia 2020r. Do tego czasu wstrzymujemy się z decyzją o podaniu nowej daty 4. Biegu "Śladami Żubra". Wszyscy uczestnicy ze statusem "OPŁACONO", zostaną automatycznie przeniesieni na listę startową w nowym terminie. Kwota zebrana z zakupu cegiełek charytatywnych, zostanie wpłacona zgodnie z celem - dla Maciusia Cieślika z Jankowic.

Tak jak Wy, jesteśmy mocno rozczarowani takim obrotem sprawy. Liczymy na Waszą wyrozumiałość....


Tomasz Opuchlik
Prezes Stowarzyszenia
AktywnaPszczyna.pl

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.