pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 października 2020
  • wyświetleń: 16822

Kradzież z włamaniem w sklepie przy Słonecznej. Policja szuka sprawców

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem. Mundurowi zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości osób ze zdjęć.

Kradzież z włamaniem w sklepie przy Słonecznej · fot. KPP Pszczyna


Do zdarzenia doszło 12 września w porze nocnej w sklepie przy ul. Słonecznej w Pszczynie. W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zapis z monitoringu, na którym zostały zarejestrowane osoby, które mogą mieć istotne informacje na temat tego zdarzenia. Jedna z osób na prawej ręce posiada prawdopodobnie kolorowy tatuaż.

Policjanci zwracają się z prośbą o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tych osób. - Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie, pod nr telefonu 47 85 522 80, telefonem alarmowym 112 bądź adresem e-mail: kryminalny@pszczyna.ka.policja.gov.pl - apelują mundurowi.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.