pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 października 2020
  • wyświetleń: 10882

Proboszcz z parafii Podwyższenia Krzyża Św. z koronawirusem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W poniedziałek rano ksiądz proboszcz z parafii pw. Podwyższenia Krzyża Św. i MB Częstochowskiej w Pszczynie otrzymał pozytywny wynik testu na wirusa SARS-CoV-2. Z tej racji pozostaje na kwarantannie.

Po konsultacji z tyskim Sanepidem na kwarantannie pozostają także pozostali kapłani - jako mający kontakt z osobą zarażoną - oprócz ks. Krzysztofa.

W poniedziałek po południu w kościele przeprowadzono ozonowanie kościoła, co sprawi, że pozostanie on przestrzenią bezpieczną dla zdrowia wiernych.

Od wtorku, 20 października Msze św. będą odprawiane tylko o godz. 6:45 i 18:00 - intencje ze Mszy o godz. 8:00 i II-gą z godz.18:00 odprawią księża we własnych pokojach. Kancelaria pozostaje czynna w dotychczasowych godz. urzędowania.

- Przepraszam za powstałe utrudnienia, szczególnie tych wszystkich, których nie mając świadomości mogłem zarazić. Pozdrawiam i pamiętam w modlitwie o całej parafii - napisał ks. Marek Brewko.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj