pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 października 2020
  • wyświetleń: 2578

[WIDEO] Robimy hałas dla Filipka! Nowy challenge strażaków

Pamiętacie #GaszynChallenge, dzięki któremu udało się pomóc kilkogru chorym dzieciom? W mediach społecznościowych strażacy z powiatu pszczyńskiego ruszyli z kolejnym wyzwaniem - tym razem dla Filipka chorego na SMA pod hasłem "robimy hałas dla Filipka!".

Loading...


3-miesięczny Filipek z Jankowic choruje na SMA. Do zebrania jest kwota 9,5 miliona złotych na terapię genową. Strażacy z OSP Goczałkowice postanowili stworzyć challenge, by pomóc chłopcu. Nominację otrzymali od OSP Piasek. To właśnie z Piasku pochodzi mama Filipka.

Zasady są proste - robimy hałas, filmujemy, wpłacamy 5 zł i nominujemy kolejne osoby lub organizacje. Jeżeli zadania nie wykonamy, wpłacamy 10 zł na konto zbiórki na rzecz Filipka na portalu siepomaga.pl.

Strażacy ochotnicy z Goczałkowic nominowali OSP w Zabrzegu, OSP Bojszowy Nowe oraz OSP Rudołtowice. Wcześniej OSP Piasek do udziału w akcji zaprosiło wszystkich mieszkańców Piasku na czele z sołtys Barbarą Psik, a także burmistrza Pszczyny, Dariusza Skrobola, starostę Barbarę Bandołę oraz OSP Wisła Wielka.

Loading...


Do dzieła, róbmy hałas!

Każdy z nas może wesprzeć Filipka dowolną kwotą, zasilając zbiórkę:

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.