pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 października 2020
  • wyświetleń: 10144

Klasa na nauczaniu zdalnym w I LO im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Do 19 października uczniowie jednej z klas trzecich I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie będą uczyć się zdalnie.

chrobry, lo
Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie · fot. LO Chrobry


Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tychach wydała opinię o organizacji nauczania zdalnego w popularnym "Chrobrym". Zajęcia jednej z klas trzecich do 19 października będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

- W trosce o bezpieczeństwo uczniów i pracowników szkoły prowadzone przez powiat pszczyński są na bieżąco dezynfekowane. W placówkach stosowane są wymagane procedury bezpieczeństwa. Ponawiamy apele, by uczniowie oraz pracownicy, którzy są przeziębieni, źle się czują, dla bezpieczeństwa swojego i innych zostali w domach - mówi Damian Cieszewski, wicestarosta pszczyński.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj