pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 października 2020
  • 15 października 2020
  • wyświetleń: 11659

[KOMUNIKAT] Starosta Barbara Bandoła ma koronawirusa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Od poniedziałku starosta Barbara Bandoła pracuje zdalnie, zaś we wtorek poddała się badaniu na obecność koronawirusa. Wynik okazał się dodatni. Publikujemy komunikat starosty w tej sprawie.

Starosta Barbara Bandoła ma koronawirusa
Starosta Barbara Bandoła ma koronawirusa · fot. Barbara Bandoła - starosta pszczyński / Facebook


Komunikat starosty z 14 października

W ubiegłym tygodniu przebywałam na urlopie, pod koniec którego zaczęłam odczuwać przeziębienie. Postanowiłam, że zanim wrócę do pracy, wyjaśnię przyczynę i wykluczę zakażenie. Od poniedziałku pracuję zdalnie, we wtorek poddałam się badaniu na obecność SARS-CoV-2. Wynik okazał się dodatni. Wirus tak bardzo się rozpowszechnił, że ciągle jesteśmy narażeni na kontakt z nim. Nawet stosowanie się do wszystkich zasad może nas nie uchronić przed zakażeniem.

Urząd cały czas pracuje z rygorami sanitarnymi. Moje samopoczucie pozwala mi na pracę zdalną, dlatego podczas kwarantanny będę korzystać ze środków służących pracy na odległość. Moje obowiązki na miejscu wykonuje wicestarosta Damian Cieszewski.

Dbajcie Państwo o siebie. Dużo zdrowia wszystkim życzę.


Loading...

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj