pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 października 2020
  • wyświetleń: 5271

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie od 3 do 9 października

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Tyski sanepid poinformował, że od soboty, 3 października do piątku 9, października w powiecie pszczyńskim potwierdzono 12 nowych zakażeń koronawirusem. 16 osób wliczono do grona ozdrowieńców.

Zakażenie potwierdzono u pięciu osób z gminy Miedźna, trzech z gminy Pszczyna, trzech z gminy Pawłowice oraz jednej z gminy Suszec.

16. mieszkańców naszego powiatu pokonało wirusa (dziewięć osób z gminy Pszczyna, dwie z gminy Suszec, dwie z gminy Kobiór oraz po jednej z gmin: Goczałkowice-Zdrój, Miedźna i Pawłowice).

Jak podkreśla starosta Barbara Bandoła, dane z sanepidu spływają wolniej i nie oddają sytuacji na teraz. Pszczyńska policja podała, że aktualnie w izolacji (potwierdzone zakażenia) przebywa 64. mieszkańców powiatu pszczyńskiego.

Od początku pandemii zakażenie potwierdzono u 1345. mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Mamy także 1294. ozdrowieńców. Kwarantanną domową na podstawie decyzji administracyjnej sanepidu objętych jest 71. mieszkańców powiatu, ale łącznie w kwarantannie przebywa 200 osób (wg danych Policji).

9.10

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj