Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 października 2020
  • wyświetleń: 5750

Koronawirus: w ciągu tygodnia przybyło 12 zakażeń w powiecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Przedstawiamy aktualne dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim. Tyski sanepid poinformował, że od poniedziałku, 28 września wśród mieszkańców potwierdzono 12 kolejnych zakażeń. Przybyło troje ozdrowieńców. Dwie osoby zmarły.

Zakażenie koronawirusem stwierdzono u sześciu osób z gminy Pszczyna, pięciu z gminy Miedźna i jednej z gminy Kobiór. Kolejni mieszkańcy naszego powiatu pokonali wirusa: jedna osoba z gminy Suszec i dwie z gminy Miedźna.

Z przykrością informujemy, że w szpitalu w Raciborzu zmarli: 74-letni mężczyzna z gminy Pszczyna oraz 69-letni mieszkaniec gminy Suszec. Bliskim zmarłych składamy szczere wyrazy współczucia.

Od początku pandemii zakażenie potwierdzono u 1333 mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Mamy także 1278 ozdrowieńców. Kwarantanną domową objętych jest 67 mieszkańców powiatu.

2.10

ar / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.