pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 października 2020
  • wyświetleń: 2419

Jesienny bazarek dla Fundacji Zwierzęca Arkadia

Za nami:

Od 12 do 25 października potrwa akcja charytatywna pod hasłem "Jesienny bazarek dla Fundacji Zwierzęca Arkadia".

licytacja dla Zwierzęcej arkadii
Licytacja dla Zwierzęcej Arkadii


Nadeszła już chyba prawdziwa jesień! Wraz z nią postanowiono zorganizować internetowy bazarek. Dochód ze sprzedaży wystawionych do licytacji przedmiotów będzie przeznaczony na utrzymanie zwierzaków znajdujących się pod opieką Fundacji "Zwierzęca Arkadia".

Wziąć udział można zarówno licytując fanty jak i oddając do licytacji coś od siebie. Może to być właściwie wszystko: rzeczy dla zwierzaków, książki, zabawki, biżuteria, czy coś własnej roboty. Osoby, które mają firmę, mogą oddać na licytację voucher lub usługę.

Licytacje odbywają się w zakładce "dyskusja" w wydarzeniu na Facebooku pod nazwą "Jesienny bazarek dla fundacji Zwierzęca Arkadia".

Każdą rzecz oznaczamy CW - ceną wywoławczą oraz licytujemy pełnymi kwotami. Fanty będą wysyłane do licytującego lub odbierane osobiście w Pszczynie i okolicach, po wcześniejszym kontakcie z organizatorem akcji - Anną Skirtun. Po zakończeniu bazarku w ciągu kilku dni organizatorka odezwie się w wiadomości prywatnej do wygranych osób. Ważne: jeśli rzeczy nie zostaną odebrane w ciągu dwóch tygodni od zakończenia wydarzenia zostaną przekazane do licytacji na kolejnym bazarku.

Weź udział, zaproś znajomych i udostępnij wydarzenie na Facebooku.

Link do wydarzenia znajduje się tutaj.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.