Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 września 2020
  • wyświetleń: 5128

Nowe zakażenia, brak ozdrowieńców w ostatniej dobie w powiecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Służby sanitarne poinformowały, że w ostatniej dobie potwierdzono dwa kolejne zakażenia koronawirusem w powiecie pszczyńskim. Od tej pory raporty będą zamieszczane raz w tygodniu - w każdy piątek.

Dodatnie wyniki badań dały próbki pobrane od jednej osoby z gminy Pszczyna i jednej z gminy Miedźna.

Od początku pandemii zakażonych zostało 1323 mieszkańców powiatu. Od soboty nie zmieniła się liczba ozdrowieńców - to nadal 1275 osób.

- Szanowni Państwo, uwzględniając Państwa sugestie, podjęłam decyzję o zamieszczaniu raportów raz w tygodniu. Od tej pory w każdy piątek będę informować o liczbie zakażonych oraz podawać, jak sytuacja epidemiologiczna zmieniała się w ciągu ostatnich dni. Mam nadzieję, że będą to dobre informacje. Aby tak było, stosujmy się do zaleceń zachowujmy dystans, nośmy maseczki oraz myjmy i dezynfekujmy ręce - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński.

28.09

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.