pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 22 września 2020
  • wyświetleń: 2292

Kurs angielskiego metodą Savvy Ed dla dzieci 8-11 lat w Handy English

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Handy English" podaj

Trwają zapisy na ambitny kurs języka angielskiego metodą Savvy Ed dla dzieci 8-11 lat!

Handy English Akredytowane Centrum Metody Teddy Eddie


Drogi rodzicu! Szukasz ambitnego kursu języka angielskiego dla swojego dziecka? Zapisz go na nasz rewelacyjny kurs metodą Savvy Ed!

Metoda Savvy Ed to ambitna ścieżka nauki angielskiego, którą dziecko w wieku od 7 do 10 lat może dojść aż do poziomu Young Learners - Flyers (poziom A2 według Rady Europy). Przeznaczona jest do uczenia języka angielskiego dzieci, które w przedszkolu uczestniczyły w ambitnych kursach językowych. Lekcje Savvy Ed będą dla Twojego dziecka krokiem milowym w stronę płynności językowej, momentem, w którym wszystkie poznane wcześniej wyrażenia, zdania i zwroty zostaną utrwalone, zaktywizowane i wykorzystane do produkcji językowej.

Metoda Savvy Ed - jak uczymy?Dzieci uczą się budować nowe zdania, precyzyjnie wyrażać myśli po angielsku, z czasem rozwijają umiejętność czytania, pisania, ale także rozwiązywania testów, bo również takim wyzwaniom w swoim życiu będą musiały sprostać. Nadrzędnym celem metody pozostaje jednak to, co nauka języka obcego daje nam przede wszystkim: umiejętność komunikacji i prowadzenia swobodnej rozmowy. Język angielski dla dzieci będzie przecież codziennie wykorzystywanym narzędziem dla pokolenia naszych dzieci. Mimo, że treści w stosunku do przedszkolnych są poważniejsze, nadal procesowi nauki języka na kursach Savvy Ed towarzyszy dobra zabawa!

Handy English Akredytowane Centrum Metody Teddy Eddie


Obudź ciekawość świata poprzez naukę angielskiegoW metodzie Savvy Ed przewodnikiem dzieci w anglojęzycznym świecie jest mądry miś Ed, który może podróżować gdzie tylko chce, ponieważ mówi po angielsku. Komunikuje się z dziećmi za pomocą listów, wzbudzając u nich ciekawość świata poprzez snucie opowieści o nowych miejscach, które zwiedził, i podsyłając ciekawostki z różnych zakątków globu dostosowane do wieku dzieci. Nauka angielskiego dla dzieci to także otwieranie okna na wiedzę o otaczającym świecie, pogłębianie znajomości różnych kultur i ciekawe, rozwijające spędzanie czasu. Nasze materiały zapewniają nie tylko odpowiednią liczbę słówek i ćwiczeń, ale także ważne, rozwijające dziecko treści.

Zapisy na rok szkolny 2020/2021 już dobiegają końca! Nie zwlekaj, mamy tylko kilka ostatnich miejsc w grupach. Zadzwoń i zapisz swoje dziecko!

Najnowszy update o wolnych miejscach w grupachSavvy Ed:
2 klasa: poniedziałki i czwartki 14:50

Kursy standardowe, konwersacyjne oraz egzaminacyjne:
4 klasa: środy 18.20,
7 klasa: poniedziałki 17.30,
7 klasa: środy 17.30,
8 klasa: piątki 16.40,
2 klasa liceum: poniedziałki 18.20,
2 klasa liceum: piątki 17.40.

Startujemy już za tydzień, 28 września! Zajęcia odbywają się w naszej siedzibie w Pszczynie na Placu Targowym 13. Nie zwlekaj! Zapisz swoje dziecko pod nr tel. 783 062 161.

Handy English Akredytowane Centrum Metody Teddy Eddie

Handy English Akredytowane Centrum Metody Teddy Eddie


Handy English Akredytowane Centrum Metody Teddy Eddie

43-200 Pszczyna
ul. Plac Targowy 13

tel. 783062161
kom. 783062161Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Handy English

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Handy English" podaj