Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 24 września 2020
  • wyświetleń: 4962

Firma z Pszczyny oferuje rzetelną pomoc w zakupie i sprzedaży auta!

Artykuł sponsorowany:

Oferujemy kompleksową pomoc w zakupie i sprzedaży samochodu, uwolnimy Cię od często spotykanego problemu związanego ze sprzedażą! Nie masz czasu, chęci a może możliwości by przygotować warte uwagi ogłoszenie? Nie martw się! Przyjedziemy do Ciebie, zaplanujemy zakres prac, dzięki czemu cały proces sprzedaży samochodu przebiegnie szybko i bezproblemowo!

Z naszą pomocą proces kupna i sprzedaży auta przebiegnie sprawnie, szybko i bezproblemowo!Auto Deal


Sprzedaż samochodu

Jeśli Twoje auto będzie wymagało sprzątania, przywrócimy jego stan, by nadawał się do prezentacji, zrobimy dokładne zdjęcia i opis, umieścimy ogłoszenie na najbardziej znanych portalach motoryzacyjnych, odbierzemy telefony od potencjalnych klientów, będziemy przy oględzinach i negocjacjach, pomożemy w wszystkich formalnościach dzięki czemu szybko i bezstresowo sprzedasz swoje auto!

Auto Deal Śląsk


Koszt naszych prac jest minimalnym procentem od sumy jaką jesteśmy w stanie otrzymać za Twoje auto!

Nie zostawiaj auta na długie miesiące w komisie, nie sprzedawaj swoich aut skupom za połowę ich wartości, zaufaj Nam, a otrzymasz rynkową cenę swojego pojazdu!

Zakup samochodu

Skorzystaj z naszej pomocy również kupując auto, a zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze, ponieważ zrobimy WSZYSTKO za Ciebie! Dzięki dokładnej analizie potrzeb, wyszukamy i sporządzimy bazę ofert odpowiadających Twoim preferencjom. Wybrane auto zbadamy pod kątem ukrytych usterek, sprawdzimy moduły testerem diagnostycznym, a grubość powłoki lakieru profesjonalnym miernikiem. Dzięki temu unikniesz narażania się na dodatkowe koszty, które skutecznie mogą uprzykrzyć życie i radość z użytkowania zakupionego samochodu.

Cena naszego sprawdzenia samochodu to najczęściej zdecydowanie mniejsza kwota niż ta, którą jesteśmy w stanie dla Ciebie wynegocjować - a to tylko mały ułamek ceny zakupu pojazdu.

Dodatkowo wykonujemy również dezynfekcję samochodu innowacyjnym urządzeniem Bactakleen.

Auto Deal Śląsk - dezynfekcja samochodu


Chcesz się pozbyć wirusów i bakterii z Twojego auta? W tych trudnych czasach warto skorzystać z innowacyjnych, skutecznych rozwiązań z których korzystają największe światowe firmy. Bactakleen to 100% bezpieczny, ekologiczny środek wiruso, bakterio i grzybobójczy. Preparat po rozpyleniu pozostawia powłokę antybakteryjną do 180 dni. Nie musisz wychodzić z domu - działamy mobilnie u klienta, a dojazd w promieniu 30 km od Pszczyny jest bezpłatny.

Skontaktuj się z nami i wybierz najlepszy pakiet dla siebie.

Auto Deal Śląsk


KONTAKT:


Auto Deal Śląsk

43-200 Pszczyna
ul. Kazimierza Odnowiciela

kom. 575360470