Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

 • 22 września 2020
 • wyświetleń: 2072

Jesienne rabaty do 30% na depilację laserową

Artykuł sponsorowany:

Marzysz o pięknym gładkim ciele pozbawionym włosków? Nic prostszego właśnie nadarzyła się niepowtarzalna okazja!!! Od 21 września do 3 października w Salonie Urody i Laseroterapii ESTEE BEAUTY w Pszczynie można skorzystać z atrakcyjnej promocji jesiennej na zabiegi laserowej depilacji najnowszej generacji laserem diodowym z rabatem do 30%.

Warunkiem otrzymania rabatów 20% i 30% na depilację jest rezerwacja terminu telefonicznie lub osobiście. Klienci mogą wykupić cały pakiet lub pojedynczy zabieg. Rabat 20% dotyczy małych obszarów zabiegowych (wąsik, bródka, pachy , bikini) natomiast rabat 30% otrzymamy na duże obszary depilacji (nogi, tors , plecy, uda). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.esteebeauty.pl gdzie znajdziemy miedzy innymi szczegółowy cennik.

Salon Urody i Laseroterapii Estee Beauty
Salon Urody i Laseroterapii ESTEE BEAUTY mieści się w Pszczynie przy ulicy Dworcowej 7/2a, w Galerii Młynówka. Salon dysponuje najnowocześniejszym na świecie medycznym laserem diodowym 808nm Xlase klasy premium. Posiada on najwyższej klasy certyfikaty w kategorii aparatury medycznej ISO 9001 i ISO 13485.

Trwała depilacja przy zastosowaniu Platformy laserowej Xlase to najbardziej nowoczesna, bezbolesna metoda usuwania włosów z powierzchni całego ciała. Laser oddziałuje na pigment zawarty we włosach, a jego ciepło powoduje uszkodzenie mieszka włosowego i brodawki włosa. W ten sposób włos jest niszczony.

W urządzeniu XLase zastosowano przełomową technologię Motion Speed, która polega na możliwości wykonywania ciągłego ruchu bez przerywania oraz bez obawy przegrzania tkanki skórnej. Rozwiązanie to pozwala skrócić długość zabiegu nawet o 60-70%. Zabieg przeprowadzany jest w sposób niezwykle komfortowy, sprawny dla klienta.

Warto zapamiętać, że nie wszystkie włosy na ciele rosną w tym samym tempie: wyróżnia się trzy fazy wzrostu włosa (anagen, katagen, telogen). Ponieważ wiązka lasera działa jedynie na włos, który znajduje się w fazie anagenu - pozostałe są poza zasięgiem urządzenia, w związku z tym zabieg depilacji należy powtórzyć min 6 razy w 5-8-tygodniowych odstępach czasu.

Laser Xlash marki BIOTEC jest do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu w godzinach pracy salonu. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje wraz z wykonaniem próby zabiegowej.

Jeśli ważna jest dla Ciebie jakość usługi wykonana na najnowszej technologii laserowej, zadzwoń i umów się już dziś 666-188-899.

Estee Beauty


Estee Beauty


W Salonie Urody i Laseroterapii ESTEE BEAUTY można wykonać również m.in.:
 • zamykanie naczyń płytkich i głębokich na ciele i twarzy laserem Nd Yag,
 • blefaroplastykę powieki górnej i dolnej plazmą azotową,
 • laserowe leczenie grzybicy paznokci,
 • laserowe zabiegi spektakularnie odmładzające (fotoodmładzanie, termolifting, nieablacyjny resurfacing)
 • terapia blizn rozstępów,
 • mikronakuwanie frakcyjne z RF i elektroporacją,
 • laserowe usuwanie włokniaków, brodawek i kępek żółtych, rubinków,
 • zabiegi trychologiczne skóry głowy,
 • laserowa terapie rumienia i trądziku młodzieńczego i różowatego,
 • oraz wiele zabiegów z zakresu kosmetyki podstawowej, stylizacji paznokci i medycyny estetycznej.