pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 18 września 2020
  • wyświetleń: 7795

Powiat: zgony mieszkańców Kobióra i Goczałkowic, dwa nowe zakażenia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach poinformowała o zgonach trzech mieszkańców powiatu pszczyńskiego. W ostatniej dobie potwierdzono dwa kolejne zakażenia koronawirusem.

Jak podaje wojewódzki sanepid, w szpitalu w Tychach zmarli: 79 i 81-letni mężczyźni z powiatu pszczyńskiego, natomiast w szpitalu w Bytomiu zmarła 87-letnia kobieta również z naszego powiatu. To mieszkańcy gmin Kobiór (dwie osoby) oraz Goczałkowice-Zdrój. Bliskim zmarłych składamy szczere wyrazy współczucia.

Służby sanitarne poinformowały, że w ostatniej dobie potwierdzono dwa kolejne zakażenia w powiecie pszczyńskim (osoba z gminy Miedźna oraz osoba z gminy Suszec). Od początku pandemii zakażonych zostało 1305 mieszkańców powiatu. W ostatniej dobie nie zmieniła się liczba ozdrowieńców - to nadal 1260 osób.

Kwarantanną domową na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych objętych jest 41 mieszkańców powiatu pszczyńskiego.

18.09

BM / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj