pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 września 2020
  • wyświetleń: 3609

Szkoła na osiedlu Stara Wieś przejdzie termomodernizację

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj

Do końca tego roku wykonana zostanie dokumentacja techniczna na termomodernizację Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pszczynie.

Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie, Stara Wieś
Budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego na os. Stara Wieś w Pszczynie · fot. BM / pless.pl


W dokumentacji znajdą się: projekt ocieplenia ścian i stropodachu, projekt modernizacji kotłowni gazowej, projekt modernizacji centralnego ogrzewania, a także projekt modernizacji instalacji cwu. Ich zakres zależny będzie od wyników przeprowadzonej inwentaryzacji.

Wykonawca dokumentacji, którym w wyniku przetargu wybrana została firma PSJ Project Sylwia Pękała, dostarczy niezbędne uzgodnienia dla pozwolenia na budowę, przedmiary i kosztorysy inwestorskie.

ar / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj