pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 września 2020
  • wyświetleń: 6595

Zmarły dwie mieszkanki powiatu, u których potwierdzono koronawirusa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Tyski sanepid przekazał w środę bardzo przykre informacje - zmarły dwie zakażone koronawirusem mieszkanki powiatu pszczyńskiego.

- Z przykrością przyjęliśmy informację o tym, że w szpitalu w Tychach zmarły dwie kobiety: 58-letnia mieszkanka gminy Pszczyna oraz 86-letnia mieszkanka gminy Kobiór. Bliskim zmarłych składamy szczere wyrazy współczucia - czytamy na stronie powiatu pszczyńskiego.

Służby sanitarne w ostatniej dobie nie potwierdziły nowych zakażeń na terenie naszego powiatu. Nie wzrosła także liczba ozdrowieńców.

Od początku pandemii dodatnie wyniki badań dały próbki pobrane od 1293. mieszkańców powiatu pszczyńskiego, z czego 1232. wliczono do grona ozdrowieńców. Aktualnie decyzją administracyjną służb sanitarnych w kwarantannie pozostaje 147. mieszkańców naszego powiatu.

9.09.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj