Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 września 2020
  • wyświetleń: 5294

Policjant w czasie wolnym zatrzymał poszukiwanego mężczyznę

Policjantem jest się 24 godziny na dobę. Kilka dni temu udowodnił to jeden z pszczyńskich dzielnicowych. W czasie wolnym, podczas treningu biegowego, zauważył mężczyznę, który od pewnego czasu był poszukiwany przez policję. Dzięki szybkiej reakcji dzielnicowego udało się zatrzymać poszukiwanego. Mężczyzna trafił do aresztu.

Bieganie jest pasją dzielnicowego asp. szt. Tomasza Machonia, który część swojego wolnego czasu poświęca na treningi biegowe. Kilka dni temu, podczas jednego z nich zauważył mężczyznę, który od pewnego czasu był poszukiwany przez policję. Dzielnicowy poinformował o tym dyżurnego, który skierował na miejsce patrol.

Poszukiwany mężczyzna poruszał się na rowerze, a gdy zauważył policyjny radiowóz, zmienił kierunek swojej jazdy i znacznie przyspieszył. Dzielnicowy natychmiast pobiegł za nim i po przebiegnięciu kilkuset metrów, zatrzymał go. Poszukiwanego przekazał przybyłym na miejsce policjantom.

Zgodnie z postanowieniem Sądu Okręgowego w Katowicach, mężczyzna trafił do aresztu na 3 miesiące.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.