pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 września 2020
  • wyświetleń: 4688

[ZDJĘCIA] Tak uczniowie SP nr 2 rozpoczęli nowy rok szkolny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie" podaj

Tradycyjnie 1 września rozpoczął sie rok szkolny. Mimo wielu przeciwności, dzieci i młodzież rozpoczęły naukę. Na terenie gminy Pszczyna placówki są przygotowane tak, aby dzieci mogły bezpiecznie uczestniczyć we wszystkich zajęciach szkolnych.

Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej nr 2 - 01.09.2020 · fot. UM Pszczyna


"Witaj szkoło" mogło we wtorek wykrzyknąć w gminie Pszczyna aż 4831 dzieci w szkołach podstawowych i 428 licealistów. Tylu uczniów rozpoczęło naukę w placówkach prowadzonych przez gminę Pszczyna. W tym gronie jest 590 pierwszoklasistów, którzy 1 września dzielnie, z podekscytowaniem i uśmiechem przekraczali progi swoich pierwszych szkół. 1 września drzwi otwarły się także w przedszkolach. W tym roku szkolnym uczęszczać będzie do nich 2135 dzieci.

Szczególne otwarcie roku szkolnego odbyło się w Szkole Podstawowej nr 2 w Pszczynie, gdzie do użytku oddany został całkowicie nowy budynek mieszczący osiem sal lekcyjnych, małą salę gimnastyczną, szatnie i sanitariaty (pisaliśmy o tym tutaj). Już 2 września przeprowadzone w nich zostały pierwsze zajęcia. Podczas ceremonii inaugurującej zajęcia burmistrz Pszczyny życzył najmłodszym szkolnych sukcesów i jak najlepszych ocen.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie" podaj