pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 września 2020
  • wyświetleń: 25290

[WIDEO] Burmistrz o bezpieczeństwie dzieci w gminnych szkołach

Wczoraj rozpoczął się nowy rok szkolny w bardzo nietypowych warunkach. Burmistrz zapewnia, że wszystkie gminne placówki są przygotowane, aby dzieci mogły bezpiecznie uczestniczyć w zajęciach szkolnych.

Loading...


Ze względu na nietypową sytuację, spowodowaną epidemią, we wszystkich placówkach oświatowych wdrożono odpowiednie procedury bezpieczeństwa. Rozdysponowano około 15 tysięcy maseczek oraz ponad 4 tysiące litrów płynów do dezynfekcji. Każda szkoła i przedszkole zostało wyposażone w termometr, by w każdej chwili można było sprawdzić temperaturę dzieci i młodzieży. Pomieszczenia lekcyjne są cyklicznie dezynfekowane.

Z apelem do uczniów, rodziców, a także pracowników placówek oświatowych zwrócił się burmistrz Pszczyny. Dariusz Skrobol poprosił o zachowanie ostrożności oraz kierowanie się wszystkimi wytycznymi, które pozwolą zminimalizować ryzyko zakażeń.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.