pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 17 września 2020
  • 13 listopada 2021
  • wyświetleń: 17953

Kabaret Skeczów Męczących w Pszczynie: "Najśmieszniejszy"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

13 listopada o godz. 17.00 w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie wystąpi Kabaret Skeczów Męczących! Uwaga! Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia! Wystarczy odpowiedzieć na proste konkursowe pytania!

skeczów męczących


Przypominamy, że występ Kabaretu Skeczów Meczących w Pszczynie, który miał się odbyć się 19 lutego został przeniesiony na 13 listopada na godzinę 17.00. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne w nowym terminie!

Nowy program Kabaretu Skeczów Męczących - "NajŚMIESZNIEJszy" to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności, pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

Czas trwania programu to prawie 2 godziny. Cena biletu: 75 zł/ 85 zł/ 55 zł. Indywidualnie bilety można nabyć na stronie internetowej: www.biletyna.pl. Zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr tel. 608 785 994.

Informacje organizacyjne:
Data wydarzenia: 13.11.2021
Otwarcie bram: 16:30
Start: 17:00
Miejsce: Pszczyna, Hala Sportowa POSIR, ul. Zamenhofa 5a.

Więcej informacji i bilety:
www.kabaretowebilety.pl
kabaretowebilety.pl/pszczyna.../wydarzenie/1434

Konkurs

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj