pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 29 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 5370

Trzy nowe zakażenia i troje ozdrowieńców w powiecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W sobotę, 29 sierpnia Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tychach poinformowała o 3 nowych zakażeniach koronawirusem w powiecie pszczyńskim. Trzy kolejne osoby pokonały wirusa.

Kolejni mieszkańcy naszego powiatu pokonali wirusa. To dwie osoby z gminy Pszczyna i jedna osoba z gminy Kobiór. Zakażenie koronawirusem stwierdzono u dwóch osób z gminy Pawłowice oraz jednej osoby z gminy Kobiór.

Od początku pandemii zakażonych zostało 1280 mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Mamy również 1140. ozdrowieńców. Kwarantanną domową objętych jest 237 mieszkańców.

29.08

ar / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj