pless.pl

Wiadomości

  • 28 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 1609

Jak szybko zarezerować sale konferencyjną w Tychach?

Materiał partnera:

Tychy to miasto, które stale się rozwija i które skupia w swoim granicach coraz więcej przedsiębiorców. Naprzeciw ich potrzebom, wychodzą firmy z ofertą szybkich rezerwacji przestronnych i nowoczesnych sal konferencyjnych, które są idealnym miejscem do organizacji spotkań biznesowych i negocjacji.

Jak szybko zarezerować sale konferencyjną w Tychach?


Sale konferencyjne w TychachPodczas organizacji spotkań biznesowych oraz szkoleń, warto skorzystać z oferty sprawdzonej tyskiej firmy. Sale konferencyjne mieszczą się w nowoczesnym budynku o wyjątkowej, modernistycznej architekturze, która zapewnia maksymalne, użytkowe wykorzystanie przestrzeni. Firma pochwalić się może licznymi, ekologicznymi rozwiązaniami. Sale konferencyjne rozmieszczone są na wszystkich piętrach budynku i z łatwością można dostać się do każdej z nich schodami lub windą. Do dyspozycji Klientów znajdują się cztery sale szkoleniowe dla maksimum jedenastu osób oraz osiem sal konferencyjnych, które są w stanie pomieścić do kilkunastu osób w zależności od wybranej opcji. Sale konferencyjne oraz sale szkoleniowe Atriontychy.pl zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zagwarantować maksimum komfortu podczas ich użytkowania. Wyróżniają się one niecodzienną estetyką, wysokiej jakości wyposażeniem oraz dostępem do nowoczesnych sprzętów multimedialnych niezbędnych do prowadzenia spotkań lub szkoleń.

System szybkich rezerwacji sal konferencyjnych w TychachAtrion Tychy to nie tylko komfortowe sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem, ale również sprawny system rezerwacji, który pozwoli w szybki i łatwy sposób wynająć wybraną salę. Zainteresowani Klienci mogą dokonać rezerwacji telefonicznej pod numerem tel.: 795 489 043, rezerwacji mailowej na adres biuro@atriontychy.pl lub skorzystać z gotowego formularza na stronie internetowej, podając swoje dane osobowe oraz treść wiadomości. Pracownicy pomogą w wyborze sali konferencyjnej o odpowiedniej wielkości, ilości miejsc oraz dostępnych sprzętów multimedialnych tak, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom Klienta.

Łatwy system rezerwacji pozwoli na szybkie wynajęcie wybranej sali konferencyjnej w eleganckiej przestrzeni, która jest idealnym miejscem do zorganizowania spotkań biznesowych z ważnymi klientami. Dzięki dobrej lokalizacji oraz połączeniu funkcjonalności z nowoczesnym designem, sale konferencyjne w Atrion Tychy na pewno okażą się trafną decyzją.