pless.pl

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 1593

Profesjonalny sprzęt do siłowni - regeneracja

Materiał partnera:

Siłownie i kluby fitness korzystają z profesjonalnego sprzętu do siłowni, który różni się od standardowych maszyn, jakie kupujemy do użytku prywatnego, zarówno wytrzymałością i jakością wykonania, jak i szerokimi możliwościami konfiguracji i personalizacji trybów ćwiczeń. Taki sprzęt nie należy do najtańszych. Ekonomicznym rozwiązaniem tej kwestii jest zakup zregenerowanego sprzętu lub regeneracja posiadanych już urządzeń. Na czym polega proces regeneracji sprzętu do siłowni i jakie są jego efekty?

Profesjonalny sprzęt do siłowni - regeneracja


Jaki sprzęt na siłownię można regenerować?Dobrą wiadomością jest to, że regeneracji podlega praktycznie każdy profesjonalny sprzęt do siłowni. Kompletnej i gruntownej odnowie można poddać zarówno bieżnie, crosstrainery, rowery treningowe czy maszyny eliptyczne, jak i maszyny siłowe. Oczywiście mowa tutaj o markowym sprzęcie, takich producentów jak Technogym, Precor, Life Fitness oraz wszystkich pozostałych, którzy oferują sprzęt wysokiej jakości.

Dlaczego tylko takie urządzenia warto regenerować?Wszystko wynika z tego, że konstrukcja takich profesjonalnych maszyn pozwala na ich demontaż i wymianę wszystkich eksploatacyjnych podzespołów urządzenia. Co najważniejsze, producenci markowego sprzętu oferują oryginalne części zamienne, których jakości wykonania możemy być pewni. Dzięki temu po regeneracji otrzymujemy sprawnie działające urządzenie, w którym znajdują się komponenty o takiej samej wytrzymałości, jak te, które znajdowały się w nowym urządzeniu.

Regeneracja sprzętu - jak przebiega?Sam proces regeneracji jest dość skomplikowany i powinien być przeprowadzony przez fachowe serwisy. Używane urządzenia są bowiem rozkładane na czynniki pierwsze, a odnowie podlegają wszystkie podzespoły, zarówno elementy konstrukcji, jak i wszystkie ruchome części maszyn oraz elektroniczne sterowniki i interfejsy.

Elementy konstrukcji są gruntownie czyszczone i odnawiane poprzez lakierowanie. Pozostałe części urządzenia, które zostały już wyeksploatowane, są wymieniane na nowe - fabrycznie oryginalne. Następnie urządzenie jest składane i poddane wnikliwej kontroli technicznej. Dopiero po pozytywnym przejściu testów, sprzęt można uznać za w pełni zregenerowany. Takie urządzenia działają jak nowe. Są równie wytrzymałe i pozwalają na w pełni komfortowe i bezpieczne treningi.

Profesjonalny sprzęt do siłowni - personalizacjaJedną z największych zalet regeneracji profesjonalnego sprzętu do siłowni, jest możliwość jego personalizacji. Co to oznacza w praktyce? Podczas regeneracji możemy nie tylko nadać określone kolory metalowym elementom urządzenia, które poddajemy odświeżeniu poprzez lakierowanie.

Możemy także je spersonalizować wizualnie, poprzez dołożenie firmowego brandingu. Zupełnie inaczej wygląda sprzęt oznakowany przez logo czy nazwą siłowni lub klubu fitness. Warto zatem w trakcie regeneracji zdecydować się na taką opcję. Zyskujemy w ten sposób w pełni sprawny, profesjonalny sprzęt do siłowni z eleganckim oznakowaniem.

Partnerem artykułu jest Total Fitness Concept - profesjonalny sprzęt do ćwiczeń dla Twojej siłowni.