pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2020
  • 28 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 8084

[ZDJĘCIA] Niezwykłe wizualizacje na Bankowej. Koncert The Party is Over

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj

W czwartek, 27 sierpnia odbył się kolejny koncert w ramach Bankowa Street Live. Tym razem dla publiczności zagrał zespół The Party is Over. Dla widzów było to miłe doznanie nie tylko dla ucha, ale również dla oka - artystom towarzyszyły niezwykłe wizualizacje. Zobaczcie zdjęcia z koncertu!

Bankowa Street Live - zespół The Parts is Over - 23.08.2020 r. · fot. Andrzej Grynpeter


The Party is Over to pochodzący z Katowic duet tworzący nowoczesne electro/trip-hop. Michał i Daria rozpoczęli współpracę w 2016 roku, mając na koncie indywidualne muzyczne sukcesy. Michał, głównie na polu rocka, Daria - soulu. Doświadczenie zebrane z tych gatunków słychać w kompozycjach Michała i imponującej skali głosu Darii. Muzyka The Party Is Over łączy klubową energię, zmysłowy vibe i taneczną lekkość. Ich koncerty zaskakują klimatem rodem z klubów techno, gdzie świdrujące syntezatory mieszają się z intrygującym wokalem i rzetelnie wyrzeźbionym basem. Na scenie występują też z VJ-ką Princess Aną, której wizuale potęgują wrażenie kontrolowanego niepokoju.

Duet ma koncie 2 płyty długogrające " Stolen Symphonies", świeżutką Pluton staje się Planetą oraz 2 EP. Podczas pracy nad materiałem mieli okazje współpracowac z Maciejem Wojcieszkiewiczem (Stendek, Lasy) oraz Bartoszem Szczęsnym z duetu Rebeka.W ciągu kilku lat działalności, The Party Is Over intensywnie koncertowali w całym kraju. Gościli zarówno na licznych imprezach lokalnych (Industriada, Cztery Pory Roku Festival, Ars Independent) oraz ogólnopolskich festiwalach (Cudawianki w Gdyni, SOFAR we Wrocławiu). Zostali również gośćmi tegorocznego czeskiego festiwalu Hradecky Slunovrat oraz wyjątkowego AlterFestu w Mysłowicach goszcząc w trakcie swojego występu Miuosha. Na stałe zagościli w ramówce Chillizet oraz radia Kampus w audycji Same Sztosy.

Poza The Party Is Over działają niezależnie. Michał jako Rabbit on the Moon tworzy klubowe nagrania i muzykę do filmów oraz sztuk teatralnych. Daria aktualnie przygotowuje swój własny materiał. Ma na koncie m.in zeszłoroczny występ na festiwalu w Opolu na zaproszenie Miuosha, który zebrał doskonale recenzje. Jest także finalistką kilku konkursów songwriterskich i współautorką tekstów m.in. Kaski Sochackiej.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bankowa Street LIVE

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj