pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2020
  • 30 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 29075

Mieszkanie pani Bożeny spłonęło. Zorganizowano zbiórkę pieniędzy

W poniedziałek, 24 sierpnia w godzinach porannych doszło do pożaru jednego z mieszkań w kamienicy przy ulicy Warownej 51 w Pszczynie. Wskutek zdarzenia pani Bożena straciła dorobek swojego życia. W Internecie zorganizowano zbiórkę pieniędzy dla niej oraz dla pozostałych rodzin zamieszkujących w kamienicy.

Pożar w centrum Pszczyny - 24.08.2020
Pożar mieszkania w centrum Pszczyny - 24.08.2020 · fot. pless.pl


- Proszę Was o pomoc w zebraniu kwoty, którą przekażemy Pani Bożenie na zakup wyposażenia mieszkania czy też innych potrzebnych środków do życia - informuje organizator zbiórki. - Jak wszyscy, którzy znają Panią Bożenę, wiecie, że jest to osoba, która zawsze aktywnie pomagała innym, dziś sama potrzebuje pomocy. Liczę na was Pszczynianie - dodaje.

W związku z tym, że w wyniku pożaru materialnie ucierpiało więcej rodzin zamieszkujących kamienicę, zebrana kwota zostanie przekazana wszystkim, którzy potrzebują pomocy.

Zbiórka prowadzona jest za pomocą serwisu zrzutka.pl.Więcej informacji na temat pożaru znajdziecie w naszym artykule, który znajduje się tutaj.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.