pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 28 sierpnia 2020
  • 31 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 13752

[FOTO] Piknik dla Maciusia Cieślika w OSW Łąka. Zebrano ponad 9 tys. zł!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

Za nami dwudniowy Piknik Dla (Nie) Małego Wojownika Maciusia Cieślika. Impreza, która odbywała się na terenie Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji w Łące, mimo niepewnej pogody przyciągnęła niemałą grupę ludzi o dobrych sercach. Udało się zebrać 9413 złotych! Cały dochód z imprezy organizatorzy przekazali na leczenie Maćka Cieślika.

Piknik dla (Nie)Małego Wojownika Maciusia Cieślika w OSW Łąka - 29-30.08.2020 · fot. materiały prasowe


Podczas pikniku przybywający mogli skorzystać z wielu atrakcji, między innymi z plecionych warkoczyków, malowania twarzy, sprayowania włosów, tatuaży z brokatu, balonów z helem. Przy stoiskach można było zakupić przepyszne ciasta domowej roboty, "wypasione" gofry z owocami, orzeźwiającą lemoniadę. Ponadto można było zakupić losy i wziąć udział w licytacji. W niedzielę można było usłyszeć z głośników sportowych samochodów muzykę dla dzieci. Kilka osób skorzystało z okazji i na trawniku OSW dało popis taneczny.

- 9413 złotych to spora kwota, jednak to tylko mała część jaką potrzebuje Maciek Cieślik. Na terapię genową potrzeba ponad 9,5 miliona złotych. Dlatego zachęcamy do pomocy - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Organizator: Ogródek Letni, As-pol Joanna Brzęczek. Wspomagający akcję: Dariusz Skrobol - burmistrz Pszczyny, Ośrodek Sportów Wodnych w Łące.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj