pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 4230

Zdobywcy Szczytów dla Hospicjum otrzymają medale pocztą

Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie − organizator akcji "Zdobywamy Szczyty dla Hospicjum" - ze względu na niepewną sytuację epidemiczną postanowił odwołać uroczyste podsumowanie akcji za rok 2019 wyznaczone na 6 września. Wszyscy laureaci akcji otrzymają dyplomy, medale i wyróżnienia pocztą.

Uczestnicy akcji Zdobywamy szczyty dla hospicjum 2019 - 05-11.2019
Uczestnicy akcji Zdobywamy szczyty dla hospicjum 2019 - 05-11.2019 · fot. Hospicjum św. Ojca Pio


- Nie jesteśmy w stanie przewidzieć rozwoju wypadków, a nie chcemy narażać uczestników akcji na nagłe zmiany planów, dlatego postanowiliśmy odwołać imprezę na miesiąc przed jej terminem. Jest nam bardzo przykro, że nie będziemy mogli się spotkać, tym bardziej, że w 2019 roku w akcji wzięła udział rekordowa liczba ponad 700 osób - wyjaśnia Teresa Buczak, prezes Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie.

Jednocześnie hospicjum przypomina, że mimo trudności związanych z epidemią, kolejna edycja akcji trwa od 1 maja 2020 i zakończy się 30 listopada tego roku. Zapisy, jak zawsze, prowadzone są przez cały okres jej trwania, ponieważ liczy się przede wszystkim chęć pomocy hospicjum poprzez jego osobiste promowanie. Na szlakach uczestnicy akcji wyróżniają się charakterystycznymi chorągiewkami i książeczkami, w których zbierają pieczątki z górskich schronisk i potwierdzają zdobyte "dla hospicjum" szczyty. Wędrówki po górach mogą być także okazją do refleksji i modlitwy za ludzi chorych i ich najbliższych.

Więcej o akcji: www.hospicjumojcapio.pl/przylacz-sie/zdobywamy-szczyty/

zdobywamy szczyty

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.