pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 8004

Koronawirus w powiecie: 46 kolejnych zakażeń, 17. ozdrowień

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Tyski sanepid poinformował, że w ostatniej dobie liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa w naszym powiecie wzrosła o 46. Większość z nich ma związek z domem seniora w Kobiórze.

W ostatniej dobie potwierdzono 36 nowych zakażeń w Kobiórze, pięć w gminie Miedźna, dwa w gminie Suszec i po jednym w gminach: Pszczyna, Goczałkowice-Zdrój oraz Pawłowice.

Niestety, zmarła 87-letnia mieszkanka domu seniora w Kobiórze. Miała choroby współistniejące. Bliskim zmarłej składamy szczere wyrazy współczucia.

Sanepid ma dla nas także dobre informacje - do grona ozdrowieńców dołączyło 17. mieszkańców powiatu pszczyńskiego (osiem osób z gminy Pszczyna, cztery z gminy Miedźna, cztery z gminy Suszec oraz jedna z Goczałkowic-Zdroju).

Liczba wszystkich potwierdzonych zakażeń wzrosła do 1250. Mamy także 1045. ozdrowieńców.

Aktualnie kwarantanną domową na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych objęte są 362 osoby.

19.08

BM / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj