pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 8260

5 kolejnych zakażeń w powiecie. Nie żyje mieszkaniec gm. Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Tyski Sanepid we wtorek, 18 sierpnia poinformował o 5 kolejnych zakażeniach i 11 ozdrowieniach w powiecie pszczyńskim w ostatniej dobie. Przekazano także informację o śmierci zakażonego koronawirusem 87-letniego mężczyzny - mieszkańca gminy Pszczyna.

Z informacji podanych przez tyski sanepid wynika, że w ostatniej dobie o 11 wzrosła liczba ozdrowieńców. Walkę z wirusem wygrało sześć osób z gminy Pszczyna oraz pięć osób z gminy Miedźna. Odnotowano także pięć kolejnych zakażeń wśród mieszkańców gmin Pszczyna (trzy osoby), Pawłowice (jedna osoba) oraz Kobiór (jedna osoba).

Sanepid tyski przekazał informację o śmierci zakażonego koronawirusem 87-letniego mieszkańca gminy Pszczyna. Bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Od początku pandemii służby sanitarne potwierdziły zakażenie u 1204 mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Mamy już także 1028 ozdrowieńców. Aktualnie w kwarantannie domowej decyzją administracyjną służb sanitarnych przebywa 356 osób.

18.08

ar / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj