pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 15 sierpnia 2020
  • 16 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 5834

W niedzielę w Pszczynie promować się będzie wojsko

Za nami:

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Tychach w ramach wakacyjnej Kampanii "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej" w weekend będzie wystawiać swoje stanowisko promocyjne na rynku w Pszczynie.

WKU prezentowała się na pszczyńskim rynku - 13.07.2020 · fot. BM / pless.pl


Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 16 sierpnia w godzinach od 9.00 do 12.00. Jedną z atrakcji na pszczyńskim rynku będzie pojazd wojskowy Hummer wystawiony przez 18. batalion powietrznodesantowy z Bielska-Białej.

W Kampanii "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej" wspierać Wojskową Komendę Uzupełnień w Tychach będą: Stowarzyszenie Husaria Mysłowice, 57 Samodzielna Kompania ASG, 18 bielski batalion powietrznodesantowy oraz 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej. Przy stanowisku WKU udzielane będą kompleksowe informacje dotyczące ochotniczych form służby wojskowej, w tym służby w Wojskach Obrony Terytorialnej czy udziału w programie Legia Akademicka.

BM / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.