pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 5136

Powiat: dwa razy więcej ozdrowieńców niż nowych zakażeń

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W ostatniej dobie dodatnie wyniki badań w kierunku koronawirusa dały próbki pobrane od sześciu mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Tyski Sanepid poinformował także o 12 kolejnych ozdrowieńcach.

Nowe zakażenia potwierdzono u dwóch osób z gminy Pszczyna, dwóch z gminy Miedźna, jednej osoby z gminy Pawłowice oraz jednej z gminy Suszec.

Z informacji zamieszczonych na stronie tyskiego Sanepidu wynika także, że aż 12 mieszkańców powiatu zaliczono do grona ozdrowieńców (pięć osób z gminy Pszczyna, dwie z Goczałkowic-Zdroju, dwie z gminy Miedźna oraz trzy z gminy Pawłowice).

Od początku pandemii zakażenie potwierdzono u 1162 mieszkańców powiatu pszczyńskiego, ale 988 osób jest w gronie ozdrowieńców.

Aktualnie w kwarantannie domowej przebywa 357 mieszkańców.

12.08

BM / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj