pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 3394

Zakład zieleni ma nowy sprzęt, który ułatwi prowadzenie prac w parku

Od sierpnia do dyspozycji Miejskiego Zakładu Zieleni w Pszczynie jest nowy pojazd, który wspomoże prowadzenie prac na terenie parku i właściwe utrzymanie zieleni parkowej.

Nowy ciągnik do dyspozycji Miejskiego Zakładu Zieleni
Nowy ciągnik do dyspozycji Miejskiego Zakładu Zieleni · fot. UM Pszczyna


Dzięki środkom z funduszy europejskich z zadania pod nazwą "Ochrona różnorodności biologicznej poprzez rewitalizację Parku Pszczyńskiego - zakup sprzętu do utrzymania bioróżnorodności łąk" oraz wkładu gminy Pszczyna został zakupiony nowy ciągnik rolniczy wraz z osprzętem: ładowaczem czołowym, koparką i kosiarką tylną.

- Ten ciągnik bardzo wspomoże naszą jednostkę przy wykonywaniu prac - mówi Jacek Lebioda, dyrektor Miejskiego Zakładu Zieleni w Pszczynie. - Sprzęt jest dobrany parametrami i elementami dodatkowymi ściśle do zadań związanych z utrzymaniem parku. Jestem przekonany, że nowy pojazd będzie się świetnie sprawował - dodaje.

Projekt "Ochrona różnorodności biologicznej poprzez rewitalizację Parku Pszczyńskiego w Pszczynie" realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.