pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2020
  • 10 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 42930

[FOTO] Kobiór: kilkudziesięciu nielegalnych imigrantów w naczepie!

W nocy z piątku na sobotę przy DK-1 w Kobiórze, strażnicy graniczni ujawnili kilkudziesięciu imigrantów w naczepie pojazdu ciężarowego.

imigranci
Kobiór: kilkudziesięciu nielegalnych imigrantów w naczepie! · fot. Straż Graniczna


Jak przekazał nam chor. szt. Szymon Mościcki, p.o. rzecznika prasowego śląskiego oddziału Straży Granicznej, ujawniono nielegalny transport 34 imigrantów, w tym 4 dzieci, 4 kobiet i 26 mężczyzn. Są to obywatele Iraku, Iranu, Syrii oraz Turcji.

imigranci
Ciężarówka, która podróżowali nielegalni imigranci · fot. Straż Graniczna


Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, która przebadała osoby jadące w naczepie. Nikt nie potrzebował pomocy medycznej. Funkcjonariusze straży granicznej zaopatrzyli zatrzymane osoby w wodę oraz żywność. Nielegalni imigranci obecnie przebywają w placówce straży granicznej w Bielsku-Białej, gdzie znajdują się specjalne pomieszczenia dla osób z zagranicy.

W Kobiórze zatrzymano ciężarówkę z nielegalnymi imigrantami - 8.08.2020
W Kobiórze zatrzymano ciężarówkę z nielegalnymi imigrantami - 8.08.2020 · fot. pless.pl


Na krajowej jedynce nie było utrudnień w ruchu. Czynności odbywały się na parkingu byłego zajazdu przy skrzyżowaniu z aleją Książęcą (parking byłego zajazdu "Pod Dzikiem").

sid, mp / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.