pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 7 sierpnia 2020
  • 9 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 4182

Imprezy odwołane, ale Skansen i Zagrodę Żubrów można zwiedzać

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie" podaj

Z powodu obowiązujących od soboty, 8 sierpnia dodatkowych obostrzeń dla niektórych powiatów, w tym powiatu pszczyńskiego, imprezy, które miały się odbyć w Skansenie, zostały odwołane. Obiekt, podobnie jak Pokazowa Zagroda Żubrów, będzie jednak czynny dla zwiedzających.

Pokazowa Zagroda Żubrów
W najbliższy weekend będzie można odwiedzić pszczyńskie żubry. Trzeba jednak pamiętać o maseczce · fot. Pokazowa Zagroda Żubrów


- Jesteśmy zmuszeni odwołać Święto ziół, które miało się odbyć 15 sierpnia w Skansenie. Pozostałe wydarzenia zaplanowane na najbliższe dni, tj. Wakacyjna scena plenerowa itp. zostają również wstrzymane do odwołania - poinformowała Anna Dajka, dyrektor Skansenu - Zagrody Wsi Pszczyńskiej. - Monitorujemy sytuację i będziemy Państwa na bieżąco informować i zapraszać do udziału w wydarzeniach, jeśli tylko będzie taka możliwość.

Jednocześnie pracownicy obiektów prowadzonych przez Agencję Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, tj. Skansenu - Zagrody Wsi Pszczyńskiej oraz Pokazowej Zagrody Żubrów, podkreślają, iż pozostają do dyspozycji gości, z wyłączeniem sali kinowej w Zagrodzie Żubrów.

- Zapraszamy do zwiedzania i podziwiania naszych obiektów pamiętając o zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji oraz zachowywaniu bezpiecznych odległości - zachęcają pracownicy obiektów.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie" podaj