pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2020
  • 6 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 23256

[FOTO] Kraksa w Miedźnej. Ciężarówka wjechała w drogowców!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W środę, 5 sierpnia około godzin 16:10 na DW933 w Miedźnej (ul. Pszczyńska), na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z pojazdem drogowców. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek na DW933 w Miedźnej - 5.08.2020 · fot. ar / pless.pl


Wstępnie wiadomo, że zawinił kierowca ciężarowego DAF-a, który jadąc w stronę Pszczyny uderzył w stojący na drodze pojazd drogowców. Robotnicy zdążyli odskoczyć. Z ich relacji wynika, że samochód ciężarowy nawet nie hamował. W najechanym na tył Volkswagenie LT znajdował się tylko kierowca, który odniósł obrażenia ciała. Na noszach trafił do karetki pogotowia ratunkowego, a następnie do szpitala. Dokładny stan jego zdrowia nie jest znany. Wiadomo, że był przytomny.

Policjanci z pszczyńskiej drogówki prowadzili czynności pod kątem wypadku drogowego. Zgromadzona została dokumentacja i niezbędne pomiary na drodze, których nie można było otworzyć w innych okolicznościach. To czynności, które są czasochłonne, a dopiero po ich zakończeniu można było przystąpić do sprzątania jezdni i usuwania pojazdów. Utrudnienia na DW933 trwały do godziny 20:30.

sid, ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj