Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2020
  • 6 września 2020
  • wyświetleń: 2668

Nocny Bieg po Pszczynie dla Hospicjum - trwają zapisy!

Wiele inicjatyw biegowych zakłada sobie za główny cel wsparcie organizacji pozarządowych. Z takiego założenia wychodzą również organizatorzy Nocnego Biegu dla Hospicjum Ojca Pio. Trwają zapisy do wydarzenia, w którym wezmą udział zarówno biegacze, jak i zawodnicy Nordic Walking.

IV Nocny Bieg po Pszczynie / Lotanie po ćmoku - Start biegu oraz nordic walking - 12.10.2019 r.
IV Nocny Bieg po Pszczynie / Lotanie po ćmoku - Start biegu oraz nordic walking - 12.10.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, na dzień dzisiejszy do udziału w imprezie zostanie dopuszczonych 250 zawodników. Jeżeli rząd dopuści zwiększenie limitów, również w pszczyńskim biegu będzie mogło wystartować więcej osób. Zarówno biegacze, jak i osoby decydujące się na start w zawodach nordic walking, będą mieli do pokonania dystans 6,7 km.

W tym roku do udziału w biegu upoważnia zakup cegiełki na rzecz Hospicjum w cenie 80 zł. Organizatorzy podkreślają, że środki w przypadku konieczności odwołania imprezy, środki nie będą zwracane. Taki scenariusz brany jest pod uwagę tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy decyzją władz centralnych nie będzie możliwości organizacji imprez sportowych.

- Koncentrujemy się na naszym celu czy wsparciu Hospicjum. Od czterech lat otrzymujemy od naszych partnerów wkład na pokrycie kosztów organizacji biegu. Natomiast cała kwota z wpisowego trafia bezpośrednio na konto pszczyńskiego hospicjum - podkreślają organizatorzy Zdzisław Spyra, Leszek Pławecki oraz Piotr Łapa.

Tegoroczny bieg odbędzie się 10 października o godz. 19.00.

Link do zapisów: zapisy.mktime.pl/bieg-nocny-po-pszczynie-v5034

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.