pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2020
  • 9 października 2020
  • wyświetleń: 12240

V Nocny Bieg po Pszczynie dla Hospicjum odwołany!

Ze względu na wprowadzone obostrzenia sanitarne organizatorzy poinformowali o odwołaniu 5. Nocnego Biegu po Pszczynie na rzecz Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie, który zaplanowano na 10 października, w Światowy Dzień Hospicjum i Medycyny Paliatywnej.

Reklama

IV Nocny Bieg po Pszczynie / Lotanie po ćmoku - Start biegu oraz nordic walking - 12.10.2019 r.
IV Nocny Bieg po Pszczynie / Lotanie po ćmoku - Start biegu oraz nordic walking - 12.10.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


- W sytuacji wzrastającej liczby zachorowań w Polsce nie chcemy, aby impreza organizowana z myślą o ludziach chorych i cierpiących, przysporzyła kłopotów ze zdrowiem innym - informują organizatorzy.

Wszystkim uczestnikom, którzy wpłacili wpisowe - w tym roku miało ono charakter cegiełki na rzecz działalności hospicjum - proponuje się zwrot przekazanych hospicjum pieniędzy. W tym celu organizatorzy proszą o kontakt pod adresem: pio@hospicjumOjcaPio.pless.pl - w tytule maila należy wpisać "Nocny Bieg - zwrot kosztów". Osoby, które zakupiły koszulki, otrzymają je pocztą.

Zarejestrowani i opłaceni uczestnicy biegu otrzymają także pocztą okolicznościowe pamiątkowe medale, wykonane własnoręcznie przez wolontariuszy hospicjum.

- Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie ogromnie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w organizację 5. Nocnego Biegu w Pszczynie - mówią pracownicy placówki.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.