pless.pl

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 2116

Wspieraj schroniska, kupując produkty dla swoich pupili!

Materiał partnera:

Zwierzęta w schroniskach często pozostają przez długie lata. Znalezienie nowego domu jest dla nich trudne - zwłaszcza, gdy są stare i schorowane. Na szczęście, istnieje szerokie grono ludzi, którym los bezpańskich zwierząt nie jest obojętny. Dzięki ich wsparciu, możliwe jest utrzymanie psów, kotów i innych zwierzaków w dobrej kondycji i zdrowiu, nawet gdy pozostają w schronisku. Jeśli i Ty chcesz działać w podobny sposób, sprawdź, jak pomagać schroniskom, kupując karmę i akcesoria dla swoich pupili.

1. Zamawiaj karmę przez Internet i pomagaj schroniskom dla zwierząt
2. Postaw na wysoką jakość produktów dla swoich pupili

Schroniska dla zwierząt w całym kraju mogą funkcjonować jak powinny wyłącznie dzięki wsparciu darczyńców. Wielu z nich to osoby prywatne, które co roku przekazują setki tysięcy kilogramów karmy, wpłacają datki na leczenie weterynaryjne oraz przygarniają do siebie psiaki lub koty, które są schorowane i stare. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona darczyńców dla polskich schronisk dla zwierząt, sprawdź, jak możesz to robić przy okazji zakupów dla swoich pupili.

Zamawiaj karmę przez Internet i pomagaj schroniskom dla zwierzątPomaganie przez kupowanie jest ciekawą alternatywą dla pomagania w tradycyjnym rozumieniu. Wiele osób jest zmęczonych ciągłym przesyłaniem datków przez przelewy bankowe oraz wrzucaniem pieniędzy do puszek, dlatego wspieranie różnych inicjatyw podczas robienia zakupów cieszy się coraz większym powodzeniem. Dzięki temu na stronach takich jak https://hubun.pl/ każdego dnia zamawianych są setki produktów. Sklep zoologiczny online przeznacza część swojego dochodu na schroniska, dlatego zwierzęta w nich zamieszkujące otrzymują odpowiednią karmę i są w znacznie lepszym stanie zdrowia.

Zamawianie produktów dla zwierząt przez sklep zoologiczny online jest proste i szybkie, dlatego schroniskom można pomagać często. Wystarczy, że dokona się zakupów na kwotę co najmniej 150 złotych, a do schronisk trafi pół kilograma dobrej jakościowo karmy. W ten sposób dba się o dobre samopoczucie i zdrowie swoich własnych psiaków, kotów, rybek, gryzoni oraz innych pupili, a także wspiera się zwierzaki, które wciąż czekają na własny dom. Tak niewielki gest wystarcza, by wielu mieszkańców schroniska miało większe szanse na znalezienie opiekunów.

Postaw na wysoką jakość produktów dla swoich pupiliCo ważne, internetowy sklep zoologiczny oferuje wysokiej jakości karmy, które można podawać pupilom w każdym wieku i w różnym stanie zdrowia. W ofercie dostępne są karmy i przekąski przeznaczone dla szczeniąt i kociąt, zwierząt cierpiących na schorzenia nerek i tarczycy, pupili-seniorów oraz suk i kotek karmiących młode. Dzięki temu każdy pupil może cieszyć się znakomitym samopoczuciem.

W ofercie internetowego sklepu zoologicznego dostępne są różnego rodzaju gryzaki dla małych i dużych psów, dzięki którym pupile dbają o zdrowie zębów, mokre karmy dla kotów w jednorazowych saszetkach, a także akcesoria do opieki nad zwierzętami i zabawki dla ptaków - huśtawki, dyski itp. Szeroki asortyment produktów sprawia, że zrobienie zakupów za 150 złotych to żaden problem. Dzięki temu łatwiej pomaga się schroniskom, które pilnie potrzebują wsparcia opiece nad bezpomnymi zwierzętami.

Wybierając produkty z oferty sklepu zoologicznego online, zawsze ma się pewność, że stawia się na znacznie lepsze karmy niż te, które są dostępne w dyskontach i marketach. W ten sposób zapewnia się pupilom długie i zdrowe życie. To samo zapewnia się jednocześnie mieszkańcom schronisk, którzy wciąż czekają na znalezienie własnego domu i kochających opiekunów.