pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2020
  • 4 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 19748

Księża z parafii w Piasku zostali objęci kwarantanną

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Księża z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piasku zostali objęci kwarantanną. Msze odprawiane są bez zmian w harmonogramie przez kapłanów gości.

kościół NSPJ w Piasku
Księża z parafii w Piasku zostali objęci kwarantanną · fot. http://nspj-piasek.info/


W komunikacie na stronie parafii czytamy, że ze względu na kwarantannę, którą zostali objęci w piątek, 31 lipca kapłani parafii w Piasku, a która potrwa prawdopodobnie do połowy tygodnia, Msze św. będą sprawowane przez kapłanów gości. W tym czasie będzie ograniczona możliwość przystępowania do sakramentu spowiedzi. Kancelaria parafialna nie będzie czynna. W sprawach kancelaryjnych należy zwracać się drogą telefoniczną.

- Mamy nadzieję, że od drugiej połowy tygodnia miną wspomniane niedogodności. Prosimy o modlitwę - czytamy w komunikacie na stronie parafii NSPJ w Piasku.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj