pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 lipca 2020
  • 3 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 6636

[FOTO] III-ligowa inauguracja bez punktów dla LKS-u Goczałkowice

W sobotnim III-ligowym debiucie rywalem LKS-u Goczałkowice-Zdrój był MKS Kluczbork. Zawodnicy z Goczałkowic do samego końca walczyli o wyrównanie, ale musieli uznać wyższość rywala. Mecz zakończył się wynikiem 2:3.

Loading...


Debiut w III lidze LKS-u Goczałkowice-Zdrój zbiegł się z pierwszym ligowym spotkaniem na głównym boisku kompleksu piłkarskiego, który budowany jest od dwóch lat na dotychczasowym obiekcie LKS-u. Ze względu na obostrzenia na stadion mogło wejść tylko 150 osób. Dla tych, dla których zabrakło miejsca na trybunach, rozwiązaniem alternatywnym była transmisja internetowa z komentarzem, przygotowane przez firmę CFsport, z którą klub nawiązał stałą współpracę.W kadrze zespołu z Goczałkowic zaszły drobne zmiany. Do LKS-u dołączyło trzech zawodników: Patryk Szczuka, 18-letni bramkarz z Rozwoju Katowice, Michał Szymała, 19-letni obrońca z GKS-u Katowice i Marcin Kozina, 19-letni napastnik z Rekordu Bielsko-Biała. W III lidze nie zagrają z kolei: Daniel Biela, który wrócił do Rekordu Bielsko-Biała, skąd przeszedł do LKS-u Czaniec i Mateusz Piesiur, który występować będzie w zespole rezerw LKS-u.

W okresie przygotowawczym podopieczni trenera Damiana Barona rozegrali pięć sparingów. Dwa zakończyły się zwycięstwem, jeden remisem i dwa porażką. Szkoleniowiec "Goczał" jest zadowolony z pracy wykonanej przez drużynę podczas okresu przygotowawczego. - Przygotowania przebiegają bardzo dobrze. Wszystko to, co sobie zaplanowaliśmy udało nam się zrealizować. Sparingi, które rozegraliśmy pomogły nam w wyłapaniu błędów i skorygowaniu ich. Cały czas doskonalimy się indywidualnie, formacjami i całą drużyną. Duży nacisk kładziemy na taktykę, bo w tym aspekcie zawsze możemy coś poprawić - przyznaje Damian Baron, cytowany na facebookowym profilu LKS-u.

BM, ar / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.