pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 31 lipca 2020
  • wyświetleń: 1444

Biden faworytem bukmachera forBET przed wyborami w USA!

Materiał partnera:

Wydarzenia na polskiej scenie politycznej rozgrzały społeczność do granic możliwości. W związku z ogromnym zainteresowaniem i rekordową frekwencją bukmacher forBET zdecydował się na wystawienie zakładów przed pojedynkiem Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. Podobna sytuacja dotyczy wyborów w USA, które również zapowiadają się bardzo ciekawie! Kto jest faworytem i dlaczego?

Biden faworytem bukmachera forBET przed wyborami w USA!


Wybory prezydenckie w USA50. wybory prezydenckie w USA, które wyłonią prezydenta na cztery najbliższe lata - zbliżają się wielkimi krokami. Urzędujący aktualnie Donald Trump ubiega się o reelekcję, jednak zadanie nie będzie łatwe. Wybory powszechne w Stanach Zjednoczonych są zaplanowane na 3 listopada, natomiast posiedzenie Kolegium Elektorów odbędzie się 14 grudnia 2020 roku.

Znamy już wstępne wyniki sondaży, w których Donald Trump przegrywa z kandydatem Demokratów - czy historia zatoczy koło?

Najnowsze sondaże pokazują, że faworytem jest kandydat Demokratów - Joe Biden, jednak w tym miejscu warto wrócić do 2016 roku, kiedy również Donald Trump przegrywał w przedwyborczych przewidywaniach, a ostatecznie to on został prezydentem.

8,7% - taka różnica, dzieli Trumpa i Bidena w najnowszych sondażach. Przez blisko 100 dni, które pozostały do wyborów wiele się może zmienić. Co ciekawe, jest to większa przewaga niż w tym samym okresie 2016 roku, kiedy to sondaże wskazywały na wygraną Hilary Clinton.

Na dziś bukmacher forBET wyraźnie stawia na kandydata Demokratów, o czym świadczą poniższe kursy.

Biden faworytem bukmachera forBET przed wyborami w USA!


Po raz kolejny kluczem do sukcesu w wyborach może okazać się Teksas, który ma aż 38 głosów elektorskich. Od lat uznawany był on za bastion Republikanów, jednak lipcowe sondaże wskazują, że nawet w twierdzy Trumpa przewagę osiąga Biden. Jak na takie doniesienia reaguje aktualny prezydent? Twierdzi, że podobnie jak cztery lata temu podawane wyniki są fałszywe.

Koronawirus wpłynie na wybory?Jednym z głównych zarzutów, które Joe Biden i partia demokratyczna kierują w stronę Donalda Trumpa, jest jego podejście do rozprzestrzeniającej się pandemii. Aktualny prezydent regularnie bagatelizował temat koronawirusa, co spotkało się z negatywnym odbiorem wśród społeczeństwa.

Koronawirus ma wpływ również na gospodarkę kraju, która znacząco zwolniła ze względu na pandemię. Trump w obecnej kampanii nie będzie mógł również skorzystać z wieców wyborczych, które zdaniem niektórych okazały się kluczem do sukcesu w poprzedniej kampanii.

Epidemia wpłynęła również na formę głosowania, ponad 75% obywateli będzie miało możliwość zagłosowania w formie korespondencyjnej - co istotne, wcześniej niż 3 listopada, a w niektórych stanach już we wrześniu. Co może być kluczowe dla przebiegu wyborów prezydenckich 2020 w USA. Trump i jego partia od dłuższego czasu protestuje przeciwko takiej formie głosowania. Ich zdaniem będzie to spore pole do popisu w kontekście oszustw, które mogą wpłynąć na końcowe wyniki.

Jak wynika z przeprowadzonych badań - 85% Demokratów uznaje pandemię koronawirusa za spore zagrożenie dla życia publicznego, przy 46% Republikanów.

Kandydaci w wyborach prezydenckich - oferta bukmachera1.Donald Trump ubiega się o reelekcję na fotel prezydenta USA. Amerykański przedsiębiorca i polityk rozpoczął pierwszą kadencję 17 stycznia 2017 roku, kiedy to pokonał kandydatkę Demokratów - Hilary Cliton. Trump, wygrywając wybory, został 45 i przy okazji najstarszym oraz najbogatszym prezydentem Stanów Zjednoczonych w historii. Opinie o pierwszej kadencji są mocno podzielone, dlatego też nie jest on faworytem w sondażach czy kursach wystawianych przez analityków zakładów bukmacherskich. Trump nie będzie mógł również liczyć na przychylność mediów, z którymi wielokrotnie walczył podczas aktualnej kadencji.

2. Joe Biden to główny faworyt do wygranej w wyborach prezydenckich w USA. Kandydat Demokratów piastował w latach 2009-2017 urząd wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych. Od października 2019 wyraźnie prowadzi w sondażach prawyborczych, a jednym z głównych punktów jego programu będzie wycofanie się z obniżek podatku dla najbogatszych obywateli USA.

3. Hilary Clinton dwukrotnie startowała w wyborach prezydenckich i w obu przypadkach musiała obejść się smakiem. Najbliżej zwycięstwa była cztery lata temu, gdy w sondażach prowadziła nad Donaldem Trumpem, ale ostatecznie po tej porażce wycofała się z polityki i życia publicznego. Pomimo tego, że w marcu 2019 zapowiedziała, że nie wystartuje w wyborach - bukmacher forBET wystawił linię kursową na jej wygraną z przelicznikiem 40.00.

4. Kanye West to raper, który słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi oraz deklaracji, a jedna z nich padła w ostatnim czasie na Twitterze, gdzie zapowiedział, że wystartuje w nadchodzących wyborach prezydenckich.

"Aby zrozumieć Amerykę, musimy zaufać Bogu, połączyć nasze wizje i przystąpić do budowy naszej przyszłości. Będę ubiegał się o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych".

Nie uszło to również uwadze legalnego bukmachera forBET, który umieścił Westa wśród faworytów do wygranej. Amerykański raper zajmuje obecnie czwartą pozycję w przewidywaniach z proponowanym kursem na poziomie 60.00, większym nawet od Hilary Cliton, która zapowiedziała, że nie wystartuje w wyborach.

Kiedy debaty prezydenckie w USA?W obecnej kampanii wyborczej zostały zaplanowane trzy debaty prezydenckie i jedna wiceprezydencka. Pierwsza z nich odbędzie się 29 września w Notre Dame, stan Indiana. 7 października będzie miała miejsce jedyna debata wiceprezydencka w Salt Lake City, w stanie Utah.

15 października kandydaci do walki o fotel prezydenta spotkają w Ann Arbor, w stanie Michigan, a ostatnia, finałowa debata odbędzie się tydzień później w Nashville, stan Tennessee.

Biden faworytem bukmachera forBET przed wyborami w USA!


Trump ma otrzymać oficjalną nominację partyjną w wyborach prezydenckich pod koniec sierpnia w Charlotte, gdzie zbiorą się delegaci partii Republikanów.

Biden natomiast potwierdzenie nominacji otrzyma w Milwaukee, a zlot delegatów odbędzie się zdalnie.
Kursy u legalnych bukmacherów mogą się zmienić po każdej z debat, dlatego warto uważnie śledzić przebieg kampanii wyborczej w USA, żeby odpowiednio dobrać propozycje od forBET.

Proponowane typy w ofercie bukmachera forBET znajdziesz w sekcji zakładów specjalnych - obstawiać można do piątku 31 lipca - godziny 20:00.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016.

Mateusz Nowak - redaktor portal Zagranie.com. Analizuję mecze piłkarskie i rynek zakładów bukmacherskich